Dr. Juozo Šalčiaus kova su COVID-19

Dr. Juozo Šalčiaus kova su COVID-19

Visų mūsų gerbiamam, mylimam laikraščio „Statyba“ ilgamečiam redaktoriui ši klastinga liga pasireiškė 2020 m. lapkričio viduryje. Tęsdamas savo laikraščio įsipareigojimus, bet dar medikams nepatvirtinus ligos, redaktorius jautė viso organizmo silpnumą. Būdamas atkaklus, vykdė tolimesnius darbus, per daug nekreipdamas dėmesio į neįprastus simptomus.

Šeštadienio popietę susirinkę draugai iškvietė greitąją ir ši jį nuvežė į Kauno klinikas. Kitą dieną sužinojome medikų išvadą – Juozui Šalčiui nustatytas COVID-19 virusas ir įskilęs šlaunikaulis.
Prasidėjo ilgas gydymas. Ši baisi liga lyg koks nuodingas skėris perėjo per visą organizmą, pasėdamas uždegimus ir įvairius kūno pažeidimus. Vienintelis organas, ačiū Dievui, išliko nepaliestas, – tai blaivus plotas ir neįkainojama kantrybė. Stebėjausi Jo vidiniu tvirtumu, tolerancija ir blaiviu mąstymu.

Baigėsi ketvirtas mėnuo ligoninėse, nėra būdingų dejonių, o dvasios ištvermė su viltimi išlikti – gyva. Žinoma, reikia nusilenkti visiems daktarams, sesutėms bei slaugutėms, kurie yra prisilietę prie Juozo Šalčiaus sveikimo. Jų rūpesčio dėka bei gerų žmonių maldomis ir nuoširdžiais palinkėjimais einama į rytojų. Tikimės, kad gerbiamas redaktorius atsigaus įsibegėjus pavasariui ir pradės vaikščioti pražydus sodams. Jau šiandien stiprinasi klevų sula.

Palinkėkime jam tyra širdimi sveikatos! Laukiame Jo sugrįžtant!

P. S. Dr. Juozas Šalčius dėkoja gerbiamiems bendradarbiams, ypač Benitai Višpulskytei, už Jo vardu sukurtą elektroninę svetainę, kurioje galėsite kiekvienas išreikšti savo mintis apie įvairius aktualius klausimus, o ateityje galbūt galėsime išleisti juos ir spaudoje. Redaktorius dėkingas visiems remėjams.

Jis siunčia visiems nuoširdžius linkėjimus, dėkoja tiems, kurie šiuo sudėtingu laikotarpiu padėjo sveikti bei mintimis ir širdimi buvo su Juo.
Prašo kiek įmanonoma labiau saugotis visų šios klastingos ligos.

Poetė, žurnalistė Saulutė Genovaitė Markauskaitė

2 komentarai apie “Dr. Juozo Šalčiaus kova su COVID-19

 1. Šiandiena Kovo 11-oji. Su Lietuvos laisvės diena noriu pasveikinti gerb. Juozą ir jo bendradarbius. Niekada neišsitrins iš atminties daromi prasmingi darbai dėl savo šalies ir jos žmonių. Tiek gerb. Juozo, tiek jo kolegų atliekamas darbas atveria statybininkų bendruomenei didesnius žinojimo horizotus. Būkite sveiki ir tegul niekas nevaržo Jūsų laisvės ! Su švente !
  Nuoširdžiausi linkėjimai gerb. Juozui !
  Lietuvos statybininkų asociacijos prezidentas
  Dalius Gedvilas

 2. Gerbiamas p. Juozai,
  nuoširdžiai linkiu Tamstai galimai greičiau tvirtai stovėti ant abiejų kojų. Žinoma, daktarams mes visi esame dėkingi už jų darbą, bet mūsų pačiu pozitivus nusiteikimas yra labai svarbus sėkmingam pasveikimo procesui.
  Tamstos pasiilgau dar gruodyje,sužinojau iš ponios Editos apieJūsų susirgimą. Tikiuosi, greitu laiku Jums jau prisiskambinti.
  Geros nuotaikos ir palankaus bei greito sveikimo proceso.
  Pagarbiai, Josifas Parasonis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *