Finišavo septintoji „Kauno miesto mero trikrepšio taurė“, skirta darželinukams

Finišavo septintoji „Kauno miesto mero trikrepšio taurė“, skirta darželinukams

Dar 2009 m. į Kauną atkeliavęs trikrepšis tapo populiarus visose amžiaus grupėse, bet labiausiai jį pamilo miesto darželinukai.

Kaip ir kiekvieną kartą, su didžiuliu užsidegimu pasitinkant šių metų Europos krepšinio čempionatą, Lietuvos sporto muziejaus kiemelyje buvo surengtas gražus jau septintasis Kauno miesto mero trikrepšio taurės turnyras. 

Varžybose dalyvavo Kauno lopšelių–darželių „Ąžuoliukas“ (mokytojos Daiva Statkevičienė, Vilma Poniškaitienė, Danė Bačianskienė), „Kūlverstukas“ (mokytojos Alma Lukošiūnienė, Loreta Masiulienė, Ala Gabinaitienė), „Žingsnelis“ (mokytojos Ugnė Avižienytė, Daiva Martišiūnienė, Nerija Šulcė), „Pagrandukas“ (mokytojos Rasa Nislaitytė, Nijolė Bekampienė, Laima Janušauskienė), „Vyturėlis“ (mokytojos Ieva Pavlovskienė, Aušra Galvydytė, Raimonda Endriukaitienė) auklėtiniai.

Šventę rengė Lietuvos Tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities taryba, Kauno ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros mokytojos ir Lietuvos sporto muziejus. Šventėje dalyvavo buvęs Kauno miesto meras bei garsus krepšininkas Gediminas Budnikas, Kauno miesto sporto skyriaus atsakingas darbuotojas Valdas Urbanavičius, pirmųjų Kauno m. darželinukų švenčių organizatorė ir įkvėpėja Viktorija Kežinaitienė, Lietuvos sporto muziejaus direktorė Ilona Petrokienė ir kt. 

Šventę atidarydamas ir sveikindamas būsimuosius garsius krepšininkus ir olimpiečius, LTOK Kauno apskrities tarybos pirmininkas palinkėjo visiems šventės dalyviams ne tik sportinės, bet ir visokeriopos sėkmės jų asmeniniame gyvenime, stiprios sveikatos ir kad ši Kauno miesto mero trikrepšio taurės varžybų tradicija tęstųsi ilgus ilgus metus. 

Pasibaigus varžyboms vyriausia varžybų teisėjų kolegija, susumavusi pasiektas pergales paskelbė, kad varžybas laimėjo kilnus, taktiškas ir techniškas žaidimas bei draugystė ir kad Kauno mero pereinamoji taurė perduodama saugoti Lietuvos sporto muziejui, o visų darželių komandoms įteikiamos šios taurės kopijos bei visiems žaidėjams įteikiami „Būsimojo olimpiečio“ aukso medaliai ir diplomai, mokytojoms, paruošusioms jaunuosius krepšininkus varžyboms, įteikti LTOK Kauno apskrities tarybos padėkos raštai ir dovanėlės.

Kauno miesto merui Visvaldui Matijošaičiui bei šventėje dalyvavusiam Gediminui Budnikui įteikti LTOK Kauno apskrities tarybos padėkos raštai bei varžybų aukso medaliai.

Visi šventės dalyviai bei žiūrovai sulaukė padėkos už visokeriopą dėmesį ir varžybų dalyvių palaikymą bei palinkėjimo susitikti kitose varžybose.

Pranas Majauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *