Laimingas bilietas

Laimingas bilietas

Jau trylika metų su jauniausia dukryte Urte kopiame į kalną savo laimės žiburio pasiekti. Urtė yra ketvirtas vaikas mūsų šeimoje. Taip jau buvo lemta, kad jos gimimo džiaugsmą aptemdė nemaža krūva kartu atsėlinusių bėdelių.

Urtei buvo diagnozuotas cerebrinis paralyžius-ataksinė forma, epilepsija, regos nervo atrofija, mikrocefalija. Neįgalaus vaiko gimimas visą šeimos gyvenimą apvertė aukštyn kojom, mes visi gyvenom Urtės ritmu, jos rūpesčiais ir problemom, tai buvo didelės įtampos pilnas laikas. Kasdieninių pastangų, darbo ir užsispyrimo dėka dukrytė pasiekė gerų rezultatų, nors ir nelabai gražiai, bet ji vaikšto, ji gerai mato viena akyte. Urtė skaito, rašo, mokosi septintoje klasėje, labai mėgsta dainuoti. Kol dukrytė auga, dar galime jai padėti, jai reikalinga rimta eisenos korekcija, dėl trumpesnės kojytės krypsta stuburas, deformuojasi kūnelis, jai tenka nuolat kęsti skausmus.

Urtė sunkiai laiko pusiausvyrą, dėl nuolatinių kritimų pažeista kelio girnelė. Tobulėjant medicinai atsiranda vis daugiau efektyvesnių pagalbos būdų, bet tai kainuoja nemažus pinigėlius. Kiekviena Urtės diena yra ypatinga – nuolatinis judėjimas, mankštos, baseinas leidžia jai stiprėti. Mes dedame visas pastangas, kad dukrytė išaugtų savarankišku, geru, žmones ir gyvenimą mylinčiu žmogumi.

Būsime dėkingi, jei prisidėsite prie jos laimingo bilieto į ateities kelionę.

Pagarbiai,
Urtės tėveliai Erika ir Gvidas Švenčioniai
Tel. Nr. 86 087 7523

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *