Sveikata yra dovana, kuria pasirūpinti turi pats

Sveikata yra dovana, kuria pasirūpinti turi pats

Esu Jolanta Greičiuvienė, našlė, trijų vaikų mama ir www. druskos.eu kūrėja. Žmones myliu nuo mažumės. Meilę ir pagarbą sveikatai įskiepijo mano mama Eugenija, kuri dar medicinos seselių mokykloje išstudijavo sveikos gyvensenos ir tvarkos lyg vaistinėje pagrindus.

Negyvosios jūros mineralus atradau dar būdama jauna, kai atstatyti jėgas užtekdavo gerai išsimiegojus. Vėliau sukūrus šeimą ir susilaukus trijų vaikų energijos reikėjo vis daugiau. Vyro netektis, mažų vaikų sirgimai, mano darbas ofise ir namų ruoša man tapo tikru iššūkiu. Esu finansininkė, gerai moku skaičiuoti ir žinau, kad atstatyti pašlijusią sveikatą brangiai kainuoja: ir pinigų, ir pastangų. Tinkamai pasirūpinusi savo ir vaikų imunitetu galiu ramiau atsipūsti ir turėti laiko sau.

Produktai su mineralais turi unikalų atstatomąjį poveikį, jie natūraliai maitina ir stiprina organizmą. Noras, kad žmogus būtų savo stipraus imuniteto šeimininku paskatino mane dalintis savo 15 metų patirtimi apie mineralų pritaikymą šeimos sveikatai.

Šiandien imunitetas atakuojamas stresų ir virusų silpsta kiekvieną dieną. Ką geriausio galime padaryti, tai sąmoningai rūpintis savimi, gerai ilsėtis ir naudoti sveikatą puoselėjančius produktus.

Tai padaryti paprasta – tik pradėkime naudoti kasdien produktus su Negyvosios jūros mineralais. Ir jūsų imunitetas sutvirtės.

Sūrūs linkėjimai,
Jolanta Greičiuvienė
Sveikatos programų ekspertė
www.druskos.eu

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *