Pagerbti ne tik sporto veteranai, bet ir iškiliausi Prienų rajono sporto žmonės

Pagerbti ne tik sporto veteranai, bet ir iškiliausi Prienų rajono sporto žmonės

Nors kiek ir pavėluotai, bet šių metų sausio 27 d. Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Kauno apskrities tarybos iniciatyva, kaip ir daugelį metų prieš tai, buvo aplankyti ir pagerbti Prienų globos namų gyventojai – pensinio amžiaus sulaukę sporto veteranai bei įvairių kitų profesijų žmonės. Į svečius vyko gražus Kauno sporto veteranų klubo vokalinis instrumentinis ansamblis „Ąžuolynas“, vadovaujamas Vinco Biliūno, bei LTOK Kauno apskrities tarybos pirmininkas Pranas Majauskas – ne tik su Naujametiniais sveikinimais, šaunia muzika, skambiomis dainomis, bet ir su dovanomis. Štai kokiais žodžiais atvykę svečiai kreipėsi į globos namų direktorę Ingą Barkauskienę:

 „Miela direktore, negailestingai greitai bėga metai keisdami ne tik savo rūbą, bet ir mūsų dvasią. Atrodytų, dar taip neseniai, 2006 m., buvo pastatytas sporto veteranams skirtas namelis, kurio pastogėje gražiausius senatvės metus praleido mūsų garbūs sporto veteranai.

Nors prabėgę metai nusinešė daug džiaugsmo ir svajonių, ir ateityje linkime visam Jūsų slaugos namų šauniam kolektyvui stiprios sveikatos, kad gėris ateitų pas Jus iš kiekvieno žmogaus, kad Jūsų darbas teiktų džiaugsmą ir malonumą, o gyvenimo kelias vestų į vis didesnę sėkmę. Gyvenkite su nematoma saule širdyje, su noru atiduoti kitiems tai, ką gero turite savyje. Tegul ir ateityje sėkmė lydi kiekvieną Jūsų žodį, žingsnį, darbą…“

Tą dieną, be Prienų globos namų, dar buvo aplankytas ir Prienų rajono savivaldybės kultūros ir sporto centras, kuriame buvo pagerbti ir apdovanoti  2022 m. iškiliausi Prienų rajono ir Kauno krašto kūno kultūros mokytojai, sporto treneriai, sporto organizatoriai bei sportininkai:

Kūno kultūros mokytojai: Daiva Macijauskienė, Dalia Šklėriūtė, Rolandas Meškauskas.

Sporto treneriai: Giedrė Vaitauskienė, Kristina Kuzmickienė, Algirdas Kepežinskas. 

Sporto organizatorius Kęstutis Deltuva.

Sportininkai: Ąžuolas Barkauskas, Deimantė Žilinskaitė, Viltė Martusevičiūtė.

Prienų rajono savivaldybės vyriausiajam specialistui Artiomui Marchockiui buvo padėkota už šiltą priėmimą, iškilmingą nusipelniusių Kauno kraštui asmenų pagerbimą bei palinkėta ko geriausios sėkmės ir ateinančias metais.

Pranas Majauskas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *